O Nas

Bez względu na dziedzinę pracy lub styl życia, zawsze jest miejsce na więcej…

Sun&Beauty Factory to miejsce, gdzie spotkasz ambitnych, pozytywnych ludzi z pasją! Naszą misją jest sprawianie, by każdy człowiek czuł się dobrze w swoim ciele, by się sobie podobał, czuł się atrakcyjny i pewny siebie, a przede wszystkim szczęśliwy.

W swojej pracy stawiamy na jakość, dlatego wspołpracujemy z najlepszymi firmami i stale podnosimy swe kompetencje.

Pragniemy zadbać o Państwa kompleksowo, dlatego systematycznie poszerzamy zakres naszych usług.

Polecamy:

Wykwalifikowani pracownicy

W naszym salonie spotkasz wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych specjalistów, nieustannie poszerzających swoją wiedze i umiejętności.

Zakres rodzajów masażu

Nasz salon w Łodzi oferuje zróżnicowaną i uniwersalną listę rodzajów masażu. Od intensywnego masażu sportowego po głęboko odprężające masaże relaksacyjne…

Elastyczny harmonogram

Rozumiemy, że ludzie rzadko mają czas, aby pójść do salonu masażu w ciągu dnia lub tygodnia… Dlatego pracujemy od 10:00 do 22:00, 7 dni w tygodniu, czyli w weekendy też!

Jesteśmy najlepsi w:

Zabieg endermologii na ciało

Rewolucyjna metoda walki z cellulitem i zbędną tkanką tłuszczową. Zabiegi polegają na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami, które precyzyjnie i dogłębnie działają na każdy milimetr skóry. Poprzez drenaż limfatyczny rozluźniamy mięśnie, eliminujemy toksyny, zmniejszamy nierówności i obrzęki. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie powoduje rozciągania skóry ani siniaków. Najlepsze efekty uzyskuje się w serii 5-10 zabiegów, 2-3 zabiegi w tygodniu.

Makijaż permanentny brwi

Trendem który od dłuższego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem jest makijaż permanentny brwi i oka nazywany również zabiegiem linergistycznym.

Jest to makijaż stały polegający na wprowadzeniu pigmentu pod skórę, którego efekt utrzymuje się od 2 do 5 lat.

Mezoterapia

Wykonujemy zabiegi mezoterapii mikroigłowej oraz bezigłowej. Do zabiegów wykorzystujemy rozmaite koktajle, które dobierane są do indywidualnych potrzeb skory klienta, niemalże w każdej okolicy ciała. Hitem w dziedzinie mezoterapii jest obecnie tzw. wampirzy lifting, który polega na wykorzystaniu pozyskanego z krwi bogatopłytkowego osocza. Efektem jest wyraźne wygładzenie zmarszczek, dogłębna rewitalizacja skóry, poprawa elastyczności i kolorytu skóry.

Nasz zespół

img

Paulina

Linergistka

Jeśli spytasz któregokolwiek z naszych pracowników, kto jest kierownikiem salonu, który zawsze dba o ład i harmonię, najprawdopodobniej ma na imię Paulina

img

Magda

Kosmetolog

Kosmetologia jest moją pasją od wielu lat. Prócz ukończonych studiów na tym kierunku, regularnie biorę udział w licznych szkoleniach i targach kosmetologicznych, by poszerzać swoją wiedzę i świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Specjalizuję się w masażach oraz zabiegach pielęgnacyjnych na twarz oraz ciało.

img

Agnieszka

Linergistka

Osobę na tym stanowisku cechuje otwartość i doskonały kontakt z ludźmi - i taka własnie jestem. Jestem osobą o wysoce rozwiniętych umiejętnościach społecznych, pewną swoich racji.

0%
Naszych klientów to mężczyźni
0%
Naszych klientów to kobiety
0%
Zadowolonych klientów

Nieustannie zatrudniamy nowych ludzi! Tak naprawdę, nawet jeśli w danym momencie nie mamy wolnego miejsca, zawsze możesz spróbować aplikować, jeśli masz doświadczenie zawodowe jako kosmetolog, masażysta, itp.!

Napisz do Nas

    Call Now Button