fbpx
Sun & Beauty Factory
Webone About

Roza Arsenyan

Rozpoczęła swoją karierę w branży kosmetycznej kilka lat temu, a dzięki swojemu zaangażowaniu, pasji i ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności stała się jedną z naszych najbardziej doświadczonych kosmetyczek.

 

Roza posiada bogate wykształcenie w dziedzinie kosmetologii i pielęgnacji ciała. Zdobyła kwalifikacje zawodowe I i II stopnia. Ponadto, brała udział w wielu kursach i szkoleniach, m.in. z zakresu doboru odpowiednich do rodzaju cery peelingów, masek i glinek, peelingu kawitacyjnego, sonoforezy, pielęgnacji okolic oczu, henny brwi i rzęs, zabiegów eksfoliacji kwasami AHA i BHA.

 

Jako specjalistka w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej, Roza posiada niezwykle dogłębną wiedzę i umiejętności w swojej dziedzinie. Zawsze dokładnie analizuje potrzeby swoich klientów i dostosowuje swoje usługi do ich indywidualnych potrzeb.

 

Roza jest nie tylko wykwalifikowaną specjalistką, ale również bardzo ciepłą i przyjazną osobą, która dba o relacje z naszymi klientami. Jest ona znana ze swojego uśmiechu, życzliwości i pozytywnego podejścia do ludzi. Jej zaangażowanie, profesjonalizm i dbałość o każdy detal sprawiają, że nasi klienci czują się zawsze komfortowo podczas wizyty w gabinecie.

 

 

Call Now Button