fbpx
Sun & Beauty Factory
IT Support Services

Stymulatory tkankowe

Zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych pozwalają na głęboką i naturalną odbudowę skóry. Z wiekiem skóra traci włókna kolagenowe i elastynę – białka odpowiedzialne za jędrność i gęstość skóry.

divider

Jak sama nazwa wskazuje, stymulatory tkankowe, działają na tkanki, prowokując je do podziału komórek, czyli ich namnażaniu. W rezultacie uzyskujemy bardzo naturalne efekty poprawy jakości, gęstości i jędrności skóry.

 

W odróżnieniu od popularnego kwasu hialuronowego, odmłodzenie twarzy opiera się na stymulowaniu a nie wypełnianiu, dzięki czemu stymulatory tkankowe nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym.

 

Mimo iż preparatów na rynku pojawia się bardzo dużo, każdy z nich ma inne działanie oraz zastosowanie. Stymulatory możemy odróżnić ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, obszary zabiegowe, techniki iniekcji, rezultaty oraz długość ich utrzymywania się.

 

Stymulatory w swoich składach zawierają: kwas hialuronowy nieusieciowany i usieciowany (w małych stężeniach) polinukleotydy czy aminokwasy. Są to produkty mocniejsze w swym działaniu niż koktajle do mezoterapii.

 

Po wykonaniu serii zabiegów z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych skóra staję się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

 

Jeżeli zależy nam aby efekt zabiegu utrzymywał się dłużej i był bardziej naturalny to zdecydowanie najlepszym wyborem będą zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych.

Zaufanie

Kosmetologia to nie tylko preparaty i zabiegi, ale także relacja z klientem, która zawsze powinna być oparta na zaufaniu. Profesjonalne, holistyczne podejście i indywidualny plan zabiegowy pozwala nam wspólnie wypracować długofalowe efekty, z których my jesteśmy dumni, a nasi pacjenci zadowoleni.

Jakość

W swojej pracy stawiamy na najwyższą jakość, dlatego korzystamy wyłącznie z renomowanych marek kosmetyków, atestowanych i bezpiecznych, a naszymi partnerami są firmy, dla których Twoje piękno to absolutna podstawa. W naszym salonie spotkasz wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych specjalistów, nieustannie poszerzających swoją wiedze i umiejętności.

Call Now Button