fbpx
Sun & Beauty Factory
IT Support Services

Trychologia

Skóra głowy jest równie ważna jak skóra na twarzy. Problemy takie jak łupież, świąd, łysienie lub nadmierne wypadanie włosów mogą dotyczyć każdego z nas. Trychologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się właśnie tym obszarem ludzkiego zdrowia.

divider

Celem zabiegów trychologicznych jest wyeliminowanie powyższych problemów, jak również pielęgnacja skóry głowy i włosa na całej jego długości. Trycholog nie tylko hamuje proces chorobowy, ale stara się odnaleźć źródło schorzenia, dlatego kuracje trychologiczne są zawsze ściśle ukierunkowane. Trycholog często prowadzi leczenie we współpracy z innymi specjalistami: endokrynologiem, ginekologiem, dietetykiem czy alergologiem. Typowe zabiegi trychologiczne to oczyszczanie skóry głowy, łagodzenie podrażnień, nawilżenie skóry, odżywienie.

 

Zabiegi trychologiczne wykonujemy preparatami:

DR CYJ
XH Hair
Revitalcare haire Care
osocze bogatopłytkowe
Dermaheal HL

 

Zabiegi i produkty wybierane są po konsultacji trychologicznej.

Zaufanie

Kosmetologia to nie tylko preparaty i zabiegi, ale także relacja z klientem, która zawsze powinna być oparta na zaufaniu. Profesjonalne, holistyczne podejście i indywidualny plan zabiegowy pozwala nam wspólnie wypracować długofalowe efekty, z których my jesteśmy dumni, a nasi pacjenci zadowoleni.

Jakość

W swojej pracy stawiamy na najwyższą jakość, dlatego korzystamy wyłącznie z renomowanych marek kosmetyków, atestowanych i bezpiecznych, a naszymi partnerami są firmy, dla których Twoje piękno to absolutna podstawa. W naszym salonie spotkasz wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych specjalistów, nieustannie poszerzających swoją wiedze i umiejętności.

Call Now Button