fbpx
Sun & Beauty Factory
IT Support Services

Zabiegi odmładzające

Kluczem do skutecznego odmładzania jest zrozumienie procesów starzenia się skóry. Od 25 roku życia stopniowo zaczynamy tracić włókna kolagenowe. Nawet jeśli nie widzimy u siebie jeszcze wyraźnych oznak starzenia to warto zadbać o profilaktykę, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie opóźnić powstawanie zmarszczek i utratę jędrności skóry.

divider

Niektórzy starzeją się wolniej inni szybciej, zależy to od wielu czynników, takich jak promieniowanie słoneczne, styl życia, dieta, warunki pracy, do tego dochodzą uwarunkowania genetyczne.

 

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej medycyny i kosmetologii estetycznej jesteśmy w stanie znacząco poprawić jakość skóry poprzez działania naprawcze i profilaktyczne.

 

W naszym gabinecie oferujemy szereg rozwiązań, których dobór odbywa się podczas konsultacji z kosmetologiem lub doktorem medycyny estetycznej.

 

Przykładowe zabiegi odmładzające:

  • Botox
  • RF mikroigłowy
  • Stymulatory tkankowe
  • HIFU 3D
  • Mezoterapia

Zaufanie

Kosmetologia to nie tylko preparaty i zabiegi, ale także relacja z klientem, która zawsze powinna być oparta na zaufaniu. Profesjonalne, holistyczne podejście i indywidualny plan zabiegowy pozwala nam wspólnie wypracować długofalowe efekty, z których my jesteśmy dumni, a nasi pacjenci zadowoleni.

Jakość

W swojej pracy stawiamy na najwyższą jakość, dlatego korzystamy wyłącznie z renomowanych marek kosmetyków, atestowanych i bezpiecznych, a naszymi partnerami są firmy, dla których Twoje piękno to absolutna podstawa. W naszym salonie spotkasz wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych specjalistów, nieustannie poszerzających swoją wiedze i umiejętności.

Call Now Button