fbpx
Sun & Beauty Factory
IT Support Services

Oczyszczanie skóry

Bardzo duże znaczenie dla kondycji i wyglądu skóry twarzy ma dogłębne oczyszczanie. Jest to szczególnie ważne dla osób o skórze mieszanej, tłustej i łojotokowej skłonnej do powstawania wyprysków, blizn, krostek i rozszerzonych porów. Dzięki temu substancje aktywne zawarte w preparatach głębiej oraz dokładniej wnikają w warstwy skóry, tym samym zwiększa się ich skuteczność.

divider

Celem zabiegów oczyszczających jest regulacja nadmiaru sebum, usunięcie zrogowaciałego naskórka, usunięcie wągrów, zaskórników i wyprysków, a także normalizacja i zmatowienie skóry ze skłonnościami do przetłuszczania się. Efektem regularnego oczyszczania twarzy jest rozjaśniona, ujednolicona i gładka skóra, znika ziemisty koloryt. Jest czysta i świeża.

 

W naszym gabinecie oferujemy kilka metod oczyszczania skóry, a wybór najbardziej odpowiedniej dobierany jest indywidualnie podczas konsultacji kosmetologicznej.

 

Najczęściej wykonywanym zabiegiem oczyszczania w naszym gabinecie jest peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne oraz różnego rodzaju peelingi chemiczne.

Zaufanie

Kosmetologia to nie tylko preparaty i zabiegi, ale także relacja z klientem, która zawsze powinna być oparta na zaufaniu. Profesjonalne, holistyczne podejście i indywidualny plan zabiegowy pozwala nam wspólnie wypracować długofalowe efekty, z których my jesteśmy dumni, a nasi pacjenci zadowoleni.

Jakość

W swojej pracy stawiamy na najwyższą jakość, dlatego korzystamy wyłącznie z renomowanych marek kosmetyków, atestowanych i bezpiecznych, a naszymi partnerami są firmy, dla których Twoje piękno to absolutna podstawa. W naszym salonie spotkasz wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych specjalistów, nieustannie poszerzających swoją wiedze i umiejętności.

Call Now Button