fbpx
Sun & Beauty Factory
IT Support Services

Brwi i rzęsy

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, dlatego warto zadbać o ich oprawę. Profesjonalna depilacja, odpowiedni kształt i kolor, potrafią wydobyć i podkreślić piękno każdej kobiety.

divider

W naszym salonie oferujemy profesjonalną regulację brwi, hennę brwi i rzęs oraz przedłużanie rzęs.

 

Henna i regulacja

 

Zabiegi henny na rzęsy i brwi oraz regulacja są wykonywane przez naszą doświadczoną stylistkę, która posiada wiedzę na temat najnowszych technik i trendów. W naszym salonie stosujemy produkty wysokiej jakości, które są bezpieczne dla skóry wokół oczu.

 

Zabieg henny na brwi lub rzęsy polega na precyzyjnym nałożeniu barwnika nadając im wyrazistość, kształt i definicję. Wybieramy odpowiedni odcień henny, który harmonizuje z naturalną karnacją i kolorem włosów, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Dzięki hennie, brwi staną się bardziej wyraziste. Poprzez precyzyjną regulację brwi, eliminujemy niechciane owłosienie i tworzymy proporcjonalne łuki, które dodają harmonii i elegancji całej twarzy.

Zaufanie

Kosmetologia to nie tylko preparaty i zabiegi, ale także relacja z klientem, która zawsze powinna być oparta na zaufaniu. Profesjonalne, holistyczne podejście i indywidualny plan zabiegowy pozwala nam wspólnie wypracować długofalowe efekty, z których my jesteśmy dumni, a nasi pacjenci zadowoleni.

Jakość

W swojej pracy stawiamy na najwyższą jakość, dlatego korzystamy wyłącznie z renomowanych marek kosmetyków, atestowanych i bezpiecznych, a naszymi partnerami są firmy, dla których Twoje piękno to absolutna podstawa. W naszym salonie spotkasz wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych specjalistów, nieustannie poszerzających swoją wiedze i umiejętności.

Call Now Button