fbpx
Sun & Beauty Factory
IT Support Services

Osocze bogatopłytkowe

Bardzo popularnym zabiegiem stał się w ostatnim czasie tzw. wampirzy lifting. Jest to mezoterapia, w której zamiast koktajlu odżywczego wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe pozyskane z krwi pacjenta, bezpośrednio przed zabiegiem.

divider

Zabieg ten jest popularny wśród gwiazd i celebrytów – zyskał sławę dzięki Kim Kardashian, Gisele Bundchen, Joannie Krupie.

 

Osocze krwi to potężne narzędzie w walce o młody wygląd! Znajdują się w nim naturalne składniki, które podane bezpośrednio w głąb skóry pobudzają procesy regeneracyjne. zabieg jest całkowicie bezpieczny i daje spektakularne efekty!

 

EFEKTY

  • poprawa ogólnej kondycji skóry
  • wygładzenie zmarszczek
  • poprawa elastyczności, jędrności i gęstości skóry
  • rozjaśnienie, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu cery
  • spłycenie blizn, również blizn potrądzikowych
  • zahamowanie wypadania włosów oraz zwiększenie ich gęstości

Jak wygląda zabieg?

 

W pierwszym etapie zabiegu pobiera się krew od pacjenta metodą próżniową. Pobrany materiał zostaje następnie odwirowany, w wyniku czego otrzymuje się osocze krwi. W ten sposób otrzymuje się preparat osocza bogatopłytkowego, który podaje się iniekcyjnie w miejsce wymagające regeneracji. Wkłucia stymulują naturalne gromadzenie się płytek krwi, co przyspiesza procesy naprawcze. Zabieg ten jest całkowicie pozbawiony ryzyka niepożądanych efektów ubocznych i może być stosowany nawet przez alergików.

Zaufanie

Kosmetologia to nie tylko preparaty i zabiegi, ale także relacja z klientem, która zawsze powinna być oparta na zaufaniu. Profesjonalne, holistyczne podejście i indywidualny plan zabiegowy pozwala nam wspólnie wypracować długofalowe efekty, z których my jesteśmy dumni, a nasi pacjenci zadowoleni.

Jakość

W swojej pracy stawiamy na najwyższą jakość, dlatego korzystamy wyłącznie z renomowanych marek kosmetyków, atestowanych i bezpiecznych, a naszymi partnerami są firmy, dla których Twoje piękno to absolutna podstawa. W naszym salonie spotkasz wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych specjalistów, nieustannie poszerzających swoją wiedze i umiejętności.

Call Now Button