Rodzaje masaży

Dlaczego różnimy się od innych salonów piękności

Wykwalifikowani pracownicy

Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swe kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, by świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie, podążając za najnowszymi trendami i rozwiązaniami.

Indywidualne podejście

Każdy zabieg wykonywany w naszym salonie dobierany jest do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniamy wszystkie Państwa życzenia, fachowo doradzamy, by każdy, kto opuszcza nasz salon, wyszedł w pełni zadowolony.

Uczciwe ceny

Coś dobrego nie zawsze powinno mieć nieosiągalną cenę… Naszym celem jest zrównoważenie naszego stosunku jakości do kosztów, tak aby było to dostępne dla wszystkich mieszkańców Łodzi!

Rodzaje masaży:

With years of experience, we’ve figured out that these six types of massage are the most popular ones among our customer base and the most efficient at getting your tension off and making you happy:

Masaż klasyczny

Zabieg relaksacyjny z elementami leczniczymi – pozwala rozluźnić napięcia mięśniowe i pozbyć się dolegliwości bólowych.

Masaż Relaksacyjny Twarzy i Głowy

Podczas tego zabiegu nie tylko się odprężysz, ale i wypielęgnujesz swoją twarz. Regularne masaże twarzy zmniejszające napięcia mięśni w tej okolicy to najlepsza profilaktyka anti-aging!

Masaż Relaksacyjny Ciała

Zabieg pozwalający wprowadzić Cię w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Powolnie wykonywane ruch w rytm relaksującej muzyki ukoją Twoje nerwy po ciężkim dniu.

Masaż Świecą Zapachową

Relaks na najwyższym poziomie! Połączenie terapeutycznej mocy masażu oraz olejków zapachowych przeniesie Cię do krainy odprężenia.

Masaż Bańką Chińską

Marzysz o jędrnym ciele? Chcesz się pozbyć cellulitu? A może Twoim problemem są bóle i napięcia mięśniowe? Ten rodzaj masażu jest dla Ciebie!

Masaż Sportowy

Intensywny masaż będący nieodzownym elementem treningu każdego sportowca!

Zapytaj o zabieg lub masaż!

Zanim faktycznie zapiszesz się na jedną z naszych naprawdę wyjątkowych usług , możliwe , że zechcesz zadać naszym specjalistom dodatkowe pytania.

  Pracownicy

  Podchodząc do każdego indywidualnego klienta zawsze z góry oceniamy, jakie doświadczenie masażu będzie dla niego najlepsze w danym momencie:

  * Intensywne, szybkie i doładowujące masaże, takie jak „Sport” czy „Rewitalizacja”?

  * A może łagodny, odprężający, usuwający wszelkie kłopoty masaż, który można znaleźć w naszym „szwedzkim masażu całego ciała”; „Masaż tkanek głębokich” czy „Aromaterapia”?

  * Ekstrawagancka i zabawna „Terapia gorącymi kamieniami” czy „Sticks & Stones”?

  * Pamiętaj również, że mamy 2 oddzielne masaże dla kobiet w ciąży i po porodzie…

  img

  Magda

  Kosmetolog

  Kosmetologia jest moją pasją od wielu lat. Prócz ukończonych studiów na tym kierunku, regularnie biorę udział w licznych szkoleniach i targach kosmetologicznych, by poszerzać swoją wiedzę i świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Specjalizuję się w masażach oraz zabiegach pielęgnacyjnych na twarz oraz ciało.

  img

  Agnieszka

  Linergistka

  To osoba, która profesjonalnie wykonuje makijaż permanentny, czyli trwaly. Kiedy podejmujemy decyzję o zapisanie się na zabieg tego typu, po uprzedniej konsultacji, trafiamy właśnie w ręce linergistki. Dobiera ona odpowiedni kształt oraz kolor makijażu, co sprawia, że make up wygląda wyraziście, aczkolwiek naturalnie.

  img

  Paulina

  Linergistka

  To osoba, która profesjonalnie wykonuje makijaż permanentny, czyli trwaly. Kiedy podejmujemy decyzję o zapisanie się na zabieg tego typu, po uprzedniej konsultacji, trafiamy właśnie w ręce linergistki. Dobiera ona odpowiedni kształt oraz kolor makijażu, co sprawia, że make up wygląda wyraziście, aczkolwiek naturalnie.

  Call Now Button