Depilacja ciała

Nieskazitelnie gładkie ciało to marzenie wielu z nas. W naszym salonie pomożemy Ci uzyskać taki efekt dzięki zabiegowi depilacji ciała przy użyciu jednych z najlepszych wosków na polskim rynku – wosków firmy Lycon.

Marzenie o nieskazitelnie gładkim ciele jest już możliwe do realizacji. Utożsamiane z pięknem, estetyką i higieną – wielu z nas pragnie takie mieć, niezależnie od płci. W salonie urody Sun&Beauty Factory w Łodzi dokonujemy możliwie bezbolesnej depilacji – a odbywa się ona za pomocą profesjonalnego wosku. Jest on jednym z najlepszych preparatów dostępnych na polskim rynku – to wosk firmy Lycon. Jego naturalny skład, w tym wyciągi roślinne, skutecznie eliminują ryzyko jakichkolwiek podrażnień. Jeżeli oddasz się w nasze ręce, masz pewność zatem, że kompetentny zespół korzysta z renomowanych produktów, które są dla Ciebie bezpieczne.

Jakie zabiegi depilacji realizujemy? Ciało, nogi, okolice bikini

W Sun&Beauty Factory masz do wyboru rozmaite, popularne możliwości. Po pierwsze, jest to niemalże bezbolesne usunięcie włosków z całego ciała. Kompleksowe i profesjonalne, jego zadaniem jest całościowa eliminacja niechcianego owłosienia. Po drugie, możesz także pozbyć się włosów z nóg – ud oraz łydek. Choć polecany szczególnie latem, zabieg ten może być także całoroczny – dla wygody i higieny Twoich nóg. Po trzecie, salon urody oferuje możliwość depilacji okolic bikini – tak samo estetyczny. Okolice bikini są wrażliwe i tak, jak przy pozostałych zabiegach, uwzględniamy bezpieczeństwo oraz pełen komfort Klienta.

Pozbądź się niechcianych włosków szybko i niemalże bezboleśnie! 😉

Call Now Button