Rodzaje zabiegów

Dlaczego różnimy się od innych salonów piękności

Wykwalifikowani pracownicy

Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swe kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, by świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie, podążając za najnowszymi trendami i rozwiązaniami.

Indywidualne podejście

Każdy zabieg wykonywany w naszym salonie dobierany jest do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniamy wszystkie Państwa życzenia, fachowo doradzamy, by każdy, kto opuszcza nasz salon, wyszedł w pełni zadowolony.

Uczciwe ceny

Coś dobrego nie zawsze powinno mieć nieosiągalną cenę… Naszym celem jest zrównoważenie naszego stosunku jakości do kosztów, tak aby było to dostępne dla wszystkich mieszkańców Łodzi!

Rodzaje zabiegów:

Oferujemy Państwu szeroki wybór zabiegów pielęgnujących i upiekszających, wykonywanych z wykorzystaniem najlepszej jakości produktów takich marek, jak: KLAPP Cosmetics, Lycon, …

Makijaż permanentny

Trendem który od dłuższego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem jest makijaż permanentny brwi i oka nazywany również zabiegiem linergistycznym.

Jest to makijaż stały polegający na wprowadzeniu pigmentu pod skórę, którego efekt utrzymuje się od 2 do 5 lat.

Henna brwi i rzęs

Nadaj wyrazu swojemu spojrzeniu dzięki zabiegowi henny brwi i/lub rzęs!

Mezoterapia bezigłowa

To nieinwazyjny zabieg odmładzania skóry. Jest bezbolesny, pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty poprawy stanu skóry bez efektów ubocznych, jakie powodować mogą zabiegi inwazyjne, np. zaczerwienienie, ból, obrzęki.

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg wykonywany przy użyciu specjalnego pena, wykonującego maleńkimi igiełkami mikronakłucia skóry. Daje efekt silnej rewitalizacji skóry. Pomocny w walce z różnymi problemami skórnymi, jest również świetną profilaktyką przeciwstarzeniową!

Personalizowane zabiegi pielęgnacyjne

Zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków marki KLAPP Cosmetics dobrane do indywidualnych potrzeb i problemów skóry.

Depilacja ciała

Nieskazitelnie gładkie ciało to marzenie wielu z nas. W naszym salonie pomożemy Ci uzyskać taki efekt dzięki zabiegowi depilacji ciała przy użyciu jednych z najlepszych wosków na polskim rynku - wosków firmy Lycon.

Zapytaj o zabieg lub masaż!

Zanim faktycznie zapiszesz się na jedną z naszych naprawdę wyjątkowych usług , możliwe , że zechcesz zadać naszym specjalistom dodatkowe pytania.

  Pracownicy

  Podchodząc do każdego indywidualnego klienta zawsze z góry oceniamy, jakie doświadczenie masażu będzie dla niego najlepsze w danym momencie:

  * Intensywne, szybkie i doładowujące masaże, takie jak „Sport” czy „Rewitalizacja”?

  * A może łagodny, odprężający, usuwający wszelkie kłopoty masaż, który można znaleźć w naszym „szwedzkim masażu całego ciała”; „Masaż tkanek głębokich” czy „Aromaterapia”?

  * Ekstrawagancka i zabawna „Terapia gorącymi kamieniami” czy „Sticks & Stones”?

  * Pamiętaj również, że mamy 2 oddzielne masaże dla kobiet w ciąży i po porodzie…

  img

  Magda

  Kosmetolog

  Kosmetologia jest moją pasją od wielu lat. Prócz ukończonych studiów na tym kierunku, regularnie biorę udział w licznych szkoleniach i targach kosmetologicznych, by poszerzać swoją wiedzę i świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Specjalizuję się w masażach oraz zabiegach pielęgnacyjnych na twarz oraz ciało.

  img

  Agnieszka

  Linergistka

  To osoba, która profesjonalnie wykonuje makijaż permanentny, czyli trwaly. Kiedy podejmujemy decyzję o zapisanie się na zabieg tego typu, po uprzedniej konsultacji, trafiamy właśnie w ręce linergistki. Dobiera ona odpowiedni kształt oraz kolor makijażu, co sprawia, że make up wygląda wyraziście, aczkolwiek naturalnie.

  img

  Paulina

  Linergistka

  To osoba, która profesjonalnie wykonuje makijaż permanentny, czyli trwaly. Kiedy podejmujemy decyzję o zapisanie się na zabieg tego typu, po uprzedniej konsultacji, trafiamy właśnie w ręce linergistki. Dobiera ona odpowiedni kształt oraz kolor makijażu, co sprawia, że make up wygląda wyraziście, aczkolwiek naturalnie.

  Call Now Button