Team

Podchodząc do każdego indywidualnego klienta zawsze z góry oceniamy, jakie doświadczenie masażu będzie dla niego najlepsze w danym momencie:

* Intensywne, szybkie i doładowujące masaże, takie jak „Sport” czy „Rewitalizacja”?

* A może łagodny, odprężający, usuwający wszelkie kłopoty masaż, który można znaleźć w naszym „szwedzkim masażu całego ciała”; „Masaż tkanek głębokich” czy „Aromaterapia”?

* Ekstrawagancka i zabawna „Terapia gorącymi kamieniami” czy „Sticks & Stones”?

* Pamiętaj również, że mamy 2 oddzielne masaże dla kobiet w ciąży i po porodzie…

LINERGISTKA – to osoba, która profesjonalnie wykonuje makijaż permanentny, czyli trwaly. Kiedy podejmujemy decyzję o zapisanie się na zabieg tego typu, po uprzedniej konsultacji, trafiamy właśnie w ręce linergistki. Dobiera ona odpowiedni kształt oraz kolor makijażu, co sprawia, że make up wygląda wyraziście, aczkolwiek naturalnie.

Paulina

Linergistka

Jeśli spytasz któregokolwiek z naszych pracowników, kto jest kierownikiem salonu, który zawsze dba o ład i harmonię, najprawdopodobniej ma na imię Paulina

img

Magda

Kosmetolog

Kosmetologia jest moją pasją od wielu lat. Prócz ukończonych studiów na tym kierunku, regularnie biorę udział w licznych szkoleniach i targach kosmetologicznych, by poszerzać swoją wiedzę i świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Specjalizuję się w masażach oraz zabiegach pielęgnacyjnych na twarz oraz ciało.

img

Agnieszka

Linergistka

Osobę na tym stanowisku cechuje otwartość i doskonały kontakt z ludźmi - i taka własnie jestem. Jestem osobą o wysoce rozwiniętych umiejętnościach społecznych, pewną swoich racji.

Zobacz opinie, które złożyli do tej pory nasi klienci​

img

Polecam z czystym sumieniem. Miłe panie doskonale dopasują kształt i kolor. Bardzo czysto i miło. Z całą odpowiedzialnością polecam ten salonik.

- Kasia
img

Panie linergistki bardzo miłe, uśmiechnięte, odpowiednio doradzą kazdej klientce. Polecam.

- Anna
img

Fajny Team - matka, córka - super wesołe, a przy tym profesjonalne! Bezboleśnie i z uśmiechem tworzą brwi. 🙂

- Jowita
img

Super masaże! Skorzystałam już z każdego rodzaju i z każdego wyszłam maksymalnie zrelaksowana i zadowolona. Polecam!

- Julia
img

Polecam salon kosmetologiczny. Czyściutko, bardzo miła atmosfera, zabiegi profesjonalnie wykonywane, każdy krok zabiegu został mi dokładnie wytłumaczony, no i te efekty! 😉

- Katarzyna
img

Pani zdobyła moje serce już po pierwszej wizycie. Profesjonalnie doradziła, podzieliła się wskazówkami, sam przebieg usługi oceniam na najwyższą notę. Salon czysty i bardzo ładny, dodatkowo duży wybór łóżek, a walory każdego z nich szczegółowo przedstawione. Bardzo polecam!

- Katarzyna Blando
img

Chciałam tylko podziękować za niesamowity masaż! Chyba nigdy nie byłam w tak pięknym miejscu. To było miłe, czyste, relaksujące, po prostu piękne. Bardzo dziękuję i mam już zarezerwowane następne spotkanie w przyszłym miesiącu!

- Emila
Call Now Button